PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32135}
6,7 126 149
ocen
6,7 10 1 126149
5,1 14
ocen krytyków
Kariera Nikosia Dyzmy
powrót do forum filmu Kariera Nikosia Dyzmy

co to za szambo

użytkownik usunięty

nieudacznik Pazura chciał dorównać Wilhelmiemu? Jak mi przykro, nie wyszło.
Filmidło dobre dla wyznawców peo

ocenił(a) film na 7

dziękujemy, że mogliśmy poznać twoje zdanie na ten temat ...

Pazura nie chciał nikomu dorównać tylko pokazać nowe oblicze innej roli... i udało mu się;)

ocenił(a) film na 8
aga0564

Masz racje

ocenił(a) film na 1

masz rację, moja ocena tej szmiry 1/10

ocenił(a) film na 8
Foret

Foret ogarnij sie i Sanctum ocenione na 9 - tez przy okazji

ocenił(a) film na 7
Foret

Nie karmić trolla.

ocenił(a) film na 9

Ludzie co z wami się porobiło? Toż to łatwa w odbiorze komedyjka ma być a nie jakieś wybitne kino. Nie ten poziom i nie te kryteria. Ludzie weźcie zrozumcie że tego typu komedie(lub job itp) czy seriale jak kiepscy czy daleko od noszy to NIE MA BYĆ I NIE JEST wybitne kino tylko łatwy żart lekki w odbiorze. I TĄ ROLĘ SPEŁNIA W 100% Czy do was to nie dociera?

ocenił(a) film na 2
EMdoWU

Jasne, że dociera.
Prostacki humor dla prostaków oceniam nie wyżej niż 2/10.
Pała jest zarezerwowana dla wybitnie słabych filmów.
Konwencja, w takim wypadku, niczego nie tłumaczy i nie przekona mnie do wystawienia wyższej noty.

ocenił(a) film na 10
southmilpitas

Czy ty się nigdy nie śmiałeś? Z niczego? Ten film jest komedią, chyba ostatnią dobrą w Polsce. Jest 1) śmieszny, 2) łatwy, 3) prawdziwy, niestety. Ale taki humor nie dociera do prostaków.

Święta prawda!

ocenił(a) film na 1

Zmarnowano kasę na jakiś bardzo nędzny film. Teraz to takie modne, podwiesić się pod dobry tytuł i zrobić kaszankę. Podobnie zrobiono z "CK Dezerterzy" produkując drugą część oraz "W pustyni i w puszczy" robiąc tzw. nowoczesną wersję. Ostatnio nawet "Sztos" zamieniono w tragikomedię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones